دکتر ماندانا اکبری / جراحی های زیبایی زنان / هزینه جراحی لابیاپلاستی در سال 1402 چقدر است؟
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

هزینه جراحی لابیاپلاستی در سال 1402 چقدر است؟

اکثریت بانوان امروزه با تکنیک لابیاپلاستی یا همان جراحی زیبایی واژن آشنایی دارند و کاربرد آن را می‌شناسند. با گذشت زمان خانم ها بیشتر از پیش به زیبایی و رفع نواقص ظاهری خود اهمیت می‌دهند و اکنون این مورد فقط به چهره اشخاص ختم نمی‌شود. لابیاپلاستی در دسته جراحی های زیبایی زنان قرار داشته که در عین حال که از هزینه های هنگفت برخوردار نیست، مزایای زیادی را به دنبال داشته و ماندگاری دائمی را به همراه دارد. بانوان با کوچک کردن لابیا و برقراری تناسب میان این اندام های حساس، اعتماد به نفس خود را افزایش داده و همچنین کیفیت روابط جنسی خود را بهبود می‌بخشند. در این مقاله با هزینه لابیاپلاستی در تهران با بهترین جراح زنان آشنا شوید.

هزینه لابیاپلاستی سال 1402

در واقع هزینه لابیاپلاستی یک نرخ مصوب ندارد که برای شما اعداد و ارقام را ذکر کنیم. برای تعیین هزینه لابیاپلاستی باید حتما توسط بهترین جراح زنان معاینه شوید تا مقدار مشکل لابیاهای شما بررسی شود. همچنین اغلب بانوان حینن انجام جراحی لایباپلاستی، از سایر عمل های زیبایی واژن مانند هودکتومی، واژینوپلاستی، پرینورافی و …. استفاده می‌کنند که هر یک از این ها دارای هزینه های جداگانه هستند و اگر به طور همزمان انجام شوند، مزان هزینه کلی جراحی افزایش می‌یابد.

هزینه لایباپلاستی آخر سال 1401

مقدار هزینه لابیاپلاستی در پایان سال اسفند 1401 همچنان همانند گذشته بوده و تخفیفات آخر سال نیز برای شما عزیزان وجود دارد. چنانچه در سال 1401 موفق به انجام عمل لابیاپلاستی نشوید، باید در سال جدید مقداری بیشتر برای این عمل هزینه بپردازید زیرا تا اندکی این مقدار تغییر خواهد کرد.

تماس با دکتر ماندانا اکبری

کیفیت لابیاپلاستی مهم تر است یا هزینه؟

برخی مواقع مشاهده می‌شود که بانوانی به مطب دکتر ماندانا اکبری مراجعه می‌کنند که به دلیل مراجعه به افراد بی تجربه، از مشکلات بعد از لابیاپلاستی شکایت دارند و خواستار اصلاح این نواقص پیش بهترین متخصص زنان در پاسداران هستند. اما آیا رفع این نواقص امکان پذیر است؟ توجه داشته باشید که دستگاه تناسلی بانوان از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید حتما به تجربه و مهارت جراح زنان خود اطمینان  داشته باشید و سپس برای لابیاپلاستی مراجعه کنید.

چه عواملی بر هزینه لابیاپاستی تاثیر دارد؟

  • میزان مشکل فرد
  • شکل و فرم لابیاها
  • نوع تکنیک مورد استفاده در لابیاپلاستی
  • نخ بخیه در صورتی که مورد استفاده قرار گیرد.
  • محل انجام تکنیک ( بیمارستان یا مطب دارای هزینه های متفاوتی هستند.)

مقایسه هزینه لابیاپلاستی در ایران با کشور های اروپایی

همانطور که می‌دانید، آمار جراحی های زیبایی در ایران از کشور های دیگر خصوصا کشور های اروپایی بیشتر بوده و به همین دلیل است که افرادی که در این کشور ها زندگی می‌کنند علاقمند هستند که جراحی لابیاپلاستی و یا سایر جراحی های زیبایی خود را در ایران اتجام دهند. اگر به مسئله هزینه ها بپردازیم باید ذکر کنیم که هزینه لابیاپلاستی در آمریکا و کشور های اروپایی بسیار زیاد است و به همین دلیل تقاضای کاندید جراحی لابیاپلاستی در ایران بسیار زیاد شده است.

آیا بیمه هزینه لابیاپلاستی را تقبل می‌کند؟

همانطور که می‌دانید لابیاپلاستی در دسته جراحی های زیبایی قرار دارد و به همین دلیل تحت پوشش بیمه ها قرار نمی‌گیرد. حال بسیاری از افراد می‌پرسند که آیا بیمه های تکمیلی مقداری از هزینه لابیاپلاستی را تقبل می‌کنند؟ باید ذکر کنیم که لایباپلاستی به هیچ عنوان در فرانشیز هیچ یک از طرح های بیمه قرار ندارد زیرا یک روش صد در صد زیبایی بشمار می‌رود.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *