دکتر ماندانا اکبری / جراحی های زیبایی زنان / هزینه جراحی لابیاپلاستی در سال 1403 چقدر است؟
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

هزینه جراحی لابیاپلاستی در سال 1403 چقدر است؟

هزینه عمل لابیاپلاستی برای سال 1403 چقدر است؟ هزینه این جراحی اغلب برای بانوان مورد سوال است و همه خانم هایی که به مطب دکتر اکبری برای تحقیق در مورد انجام این عمل مراجعه دارند، به عنوان اولین سوال در مورد هزینه ها می‌پرسند. باید بدانید که هزینه جراحی لابیاپلاستی، برای برخی از بانوان متغیر بوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این مقاله با ما همراه باشید تا از جزئیات قیمت این عمل باخبر باشید.

هزینه لابیاپلاستی سال 1403

در واقع هزینه لابیاپلاستی یک نرخ مصوب ندارد که تصور کنید همه جراحان یک مقدار هزینه برای آن دریافت می‌کنند. به طور کلی می‌توان بیان کرد که در سال 1403 حدود هزینه این جراحی حدود 10 میلیون تومان است اما با این حال برای تعیین هزینه این عمل، باید حتما توسط بهترین جراح لابیاپلاستی معاینه شوید تا مقدار مشکل لابیاهای شما بررسی شود. همچنین اغلب بانوان حین انجام جراحی لایباپلاستی، از سایر عمل های زیبایی واژن مانند هودکتومی، واژینوپلاستی، پرینورافی و …. استفاده می‌کنند که هر یک از این ها دارای هزینه های جداگانه هستند و اگر به طور همزمان انجام شوند، میزان هزینه کلی جراحی افزایش می‌یابد. هزینه لابیاپلاستی در آمریکا و کشور های اروپایی بسیار زیاد است و به همین دلیل تقاضای کاندید این عمل در ایران بسیار زیاد شده است و افراد به پزشکان شهر تهران برای انجام این جراحی مراجعه می‌کنند و در مقابل هزینه کمتری را نسبت به کشور خود می‌پردازند.

هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه لایباپلاستی آخر سال 1402

مقدار هزینه لابیاپلاستی تا پایان اسفند سال 1402 همچنان همانند گذشته بوده و تخفیفات آخر سال نیز برای شما عزیزان وجود دارد. چنانچه در فرصت های باقیمانده از امسال موفق به انجام عمل لابیاپلاستی نشوید، باید در سال جدید مقداری هزینه بیشتر برای این عمل بپردازید. برای دریافت مشاوره و رزرو نوبت در سریع ترین زمان ممکن، با شماره های تماس موجود ارتباط برقرار نمایید و نوبت خود را هماهنگ کنید.

هزینه لابیاپلاستی مهم تر است یا کیفیت؟

برخی مواقع مشاهده می‌شود که بانوانی به مطب دکتر ماندانا اکبری مراجعه می‌کنند که به دلیل مراجعه به پزشکان بی تجربه و غیر متخصص، از مشکلات بعد از لابیاپلاستی شکایت دارند و خواستار اصلاح این نواقص هستند. اما آیا رفع این نواقص امکان پذیر است؟ توجه داشته باشید که دستگاه تناسلی بانوان از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید حتما به تجربه و مهارت جراح زنان خود اطمینان داشته باشید و سپس برایانجام این عمل اقدام کنید. بنابراین دانستید که بیشتر از اینکه به مقدار هزینه ها توجه کنید، حتما باید به دنبال پیدا کردن یک جراح خوب و باتجربه باشید که نتایج خوبی برای خود رقم بزنید.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه لابیاپلاستی

  • میزان مشکل فرد و مقدار دفورمه بودن لابیاها
  • نوع تکنیک مورد استفاده برای انجام این روش زیبایی
  • نوع نخ بخیه مورد استفاده
  • محل انجام تکنیک ( بیمارستان یا مطب دارای هزینه های متفاوتی هستند.)

آیا بیمه هزینه لابیاپلاستی را تقبل می‌کند؟

همانطور که می‌دانید این روش در دسته جراحی های زیبایی قرار دارد و به همین دلیل تحت پوشش بیمه ها قرار نمی‌گیرد. حال بسیاری از افراد می‌پرسند که آیا بیمه های تکمیلی مقداری از هزینه لابیاپلاستی را تقبل می‌کنند؟ باید ذکر کنیم که لایباپلاستی به هیچ عنوان در فرانشیز هیچ یک از طرح های بیمه قرار ندارد زیرا یک روش صد در صد زیبایی بشمار می‌رود.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *