دکتر ماندانا اکبری / مقالات / هزینه تزریق ژل به لبیا
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

هزینه تزریق ژل به لبیا

هزینه تزریق ژل به لبیا

طی گذشت زمان و به مرور متوجه تغییراتی در قسمت های مختلف بدن خود می شویم، برخی از این تغییرات آزاردهنده نبوده و به راحتی قابل ترمیم هستند، مانند سفیدی مو، ایجاد چین و چروک روی پوست و یا موارد دیگر، یکی دیگر از تغییرات که افزایش سن و گذشت زمان یکی از دلایل ایجاد آن می تواند باشد، افتادگی، شل شدگی و تغییرات در واژن است، اما امروزه روش هایی برای جوانسازی و زیباسازی واژن وجود دارد که بسیار شهرت یافته و عورض خاصی هم ایجاد نمی کند، برای یافتن اطلاعات بسیار حائز اهمیت درباره روش های جوانسازی واژن، تزریق ژل به لابیا و نحوه آمادگی و مراقبت از آن ادامه مطلب را با ما همراه باشید.

چه عواملی نیاز تزریق ژل به لابیا را ایجاد می کند؟

 • همانطور که میدانید، عواملی منجربه کاهش چربی وسستی در ناحیه ی واژن شده و یا تغییرات هورمونی را به وجود می آورند، که بهتر است درباره این عوامل اطلاعات بیشتری را کسب کنیم، در ادامه به رایج ترین این عوامل اشاره شده است:
 • کاهش وزن زیاد، کاهش سطح چربی و وزن از عواملی است که افتادگی را در نواحی مختلف بدن پدید می آورد که یکی از این نواحی، واژن است که بر اثر کاهش وزن، چربی خود را نیز از دست می دهد.
 • افزایش سن: طبق آنچه گفته شد با گذشت زمان و افزایش سن، تغییراتی در پوست به وجود آمده که ممکن است منجربه افتادگی و سستی در ناحیه ی واژن شود.
 • زایمان: در مواردی نیز، عواملی سستی و کاهش چربی در واژن را منجر می شود که یکی از آن ها زایمان است که در برخی موارد باعث ایجاد تغییراتی در این ناحیه می شود.

زیبایی واژن

اثرات تغییرات نامناسب در واژن

مواردی که گفته شد و حتی برخی از افراد به صورت ژنتیکی ممکن است دچار افتادگی و پیری پوست در این ناحیه شوند که منجربه نازیبا شدن وکاهش زیایی این ناحیه شده و در نهایت کاهش اعتماد به نفس را در پی داشته باشد، بنابراین بسیاری از خانم ها درصدد هستند که هر چه زودتر این مشکلات را برطرف کرده، اما نکات مهم آن است که مایل هستند با روش هایی بدون جراحی و با حداقل عوارض، در مدت کوتاهی بهترین نتایج را بدست آورده  وبه هدف نهایی خود یعنی زیباتر شدن هرچه بیشتر واژن، دست پیدا کنند.

تزریق ژل به لابیا

یکی از روش های جوانسازی و حجم دهنده به لابیا ها در سال های اخیر، تزریق ژل و فیلر به لابیا است که بسیار مورد توجه قرار گرفته و در یک الی چند جلسه قابل انجام بوده و بدون هرگونه عارضه ای بوده و از روش های کم خطر هستند.

نحوه تزریق ژل به لابیا

تزریق ژل به لابیا در مطب قابل انجام است.

در ابتدا بی حسی موضعی در ناحیه ی مورد نظر استفاده می شود.

لازم است یک سری موارد بعد از تزریق ژل به لابیا رعایت شود.

چه افرادی  نیاز به تزریق ژل به لابیا دارند؟

 • گروهی از افراد به دلایلی همچون، زایمان، افزایش سن، کاهش وزن دچار کاهش چربی و سستی در ناحیه ی واژن ولابیاهای خود شدند که به دنبال تزریق ژل و جوانسازی واژن هستند.
 • عده ای دیگر دچار کمبود وزن و لاغری بوده و یا به صورت ژنتیکی دراین ناحیه دچار افتادگی و کاهش چربی هستند بنابراین به دنبال زیباسازی هرچه بیشتر واژن هستند.

آیا آمادگی قبل از تزریق ژل به لابیا وجود دارد؟

 • برای انجام هرنوع از خدمات بهداشتی، درمانی و یا زیبایی بهتر است متناسب با نوع عملی که قرار است انجام گیرد مجموع های از عوامل در جهت آمادگی قبلی را رعایت کنید، قبل از انجام تزریق ژل به لابیا نیز توصیه می شود موارد زیر را توجه داشته باشید:
 • در صورتی که سابقه بیماری، حساسیت پوستی، قارچ، عفونت و.. را دارید حتما پزشک خخود را درباره سوابق بیماری خود در جریان بگذارید.
 • اگر دارویی را مصرف می کنید و یا درگذشته مصرف می کرده اید، حتما پزشک خود را در جریان بگذارید، زیرا ممکن است برخی از دارو ها تداخل و حساسیت ایجاد کنند که لازم است مدتی قبل از تزریق ژل قطع شوند.
 • اگر دچار عفونت واژینال و یا حساسیت و قارچ در این ناحیه هستید، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل به لابیا

 • اگر دارو و یا پمادی را پزشک تجویز کرده حتما در زمان معین شده به میزان لازم، طبق دستورالعمل مصرف نمایید.
 • بهتر است فعالیت های ورزشی و یا سنگین را تا 3 هفته انجام ندهید.
 • توصیه می شود به مدت یک هفته بعد از انجام تزریق ژل به لابیا، از رابطه جنسی بپرهیزید.
 • به طور کلی باید از ایجاد هر گونه فشار به این ناحیه بپرهیزید، بنابراین از مالش ودست زدن به این ناحیه خودداری فرمایید.

عوارض بعد از تزریق زل به لابیا

پس از تزریق ژل به لابیا ممکن است، اندکی کبودی، تورم، قرمزی

ماندگاری تزریق ژل به لابیا

به طور میانگین ماندگاری تزریق ژل به لابیا از یک سال تا یک سال چند ماه متغیر است.

ممکن است تزریق ژل به لابیا نیاز به ترمیم داشته باشد که حدودا دو هفته بعد قابل انجام است.

عوارض تزریق ژل به لابیا

پس از تزریق ژل به لابیا ممکن است اندکی، التهاب، قرمزی، کبودی را تجربه کنید که به مرور برطرف شده  وجای نگرانی ندارد.

هزینه تزریق ژل به لابیا

میزان و نواحی تزریق ژل به لابیا برای هر بیمار متفاوت بوده در نتیجه تعداد جلسات و میزان استفاده ژل نیز متغییر است، به همین دلیل هزینه برای هر بیمار متفاوت می شود و برای اطلاع از آخرین هزینه برای تزریق ژل به لابیا باید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا با پزشک خود مشورت کنید.

در آخر باید بگوییم، نکته مهم برای انجام خدمات زیبایی و درمانی در حوزه زنان آن است که حتما به متخصص زنان با تجریه و متبحر مراجعه نمایید تا با کمترین عوارض، بهترین نتایج را بدست آورید و همینطور نکته ی دیگر که در مقاله گفته شد، باید بیمار نهایت همکاری را با پزشک خود داشته و مراقبت ها  و توصیه های گفته شده را رعایت نماید.

برای ارتباط با دکتر ماندانا اکبری می توانید با شماره های : 22584154 و 09104614433 تماس گرفته و یا اینستاگرام دکتر اکبری را دنبال کنید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *