دکتر ماندانا اکبری / جوانسازی واژن / بهترین متخصص زنان برای تنگ کردن واژن
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

بهترین متخصص زنان برای تنگ کردن واژن

یکی از مسائلی که اغلب ممکن است بر اثر علل مختلف نظیر زایمان یا افزایش سن به وجود بیاید شلی و گشادی واژن است که می تواند تاثیراتی منفی در زندگی زناشویی افراد داشه باشد و مشکلاتی برای افراد به وجود آورد. اما با پیشرفت روز افزون علم پزشکی درمان این مشکل و رهایی از گشادی واژن با روش های گوناگون به وجود آمده. تنها مسئله ای که وجود دارد این است که جهت انجام آن می بایست به بهترین متخصص زنان برای تنگ کردن وازن مراجعه نمود.

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که مراجعه به بهترین متخصص زنان برای تنگ کردن وازن چه اهمیتی دارد؟ بهترین متخصص زنان چه ویژگی هایی دارد؟

ما در این نوشتارقصد داریم  در خصوص مباحثی چند در زمینه تنگ کردن واژن و انتخاب بهترین متخصص زنان برای تنگ کردن واژن بررسی ای داشته باشیم. امید است که تمامی خوانندگان بعد از اتمام این مقاله توانسته باشند اطلاعات مفید و مثمر ثمری در این زمینه کسب کنند.

روش های تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن از جمله اقداماتی است که این روزها از سوی آمار قابل توجهی از زنان مورد تقاضا قرار می گیرد. زنان معمولا در اثر عوامل مختلفی با مشکلاتی در نواحی واژینال خود مواجه می شوند. از همین رو در طول تاریخ روش های مختلفی برای حل و فصل این دسته از مشکلات بکار گرفته شده است که هرکدام می تواند در حل بخشی از مشکلات موفق تر از سایر روش ها عمل کند.

واژینوپلاستی

عمل واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن  نیز از جمله دیگر روش هایی است که تنگ کردن واژن را بیشتر مدنظر قرار می دهد و اغلب با نتیاجی بسیار مطلوب همراه است و در نوبه خود می تواند تاثیرات بسیاری در زندگی فرد بگذارد.

اما لازم است بدانید که جهت پیشگیری از بروز هرگونه عوارض نظیر عفونت واژن می بایست جهت انجام این جراحی به بهترین متخصص زنان مراجعه نماید.

پرینورافی

در واقع پرینه در واقع به محلی گفته می شود که مابین مقعد و واژن قرار دارد و پرینورافی از جمله روش های است که می تواند تمامی مشکلاتی که در بخش پرینه خانم ها بر اثر برخی موارد نظیر زایمان طبیعی  رخ داده است حل کند و در حقیقت در این روش می توان به ترمیم بافت آسیب دیده کمک شایانی کرد.

تنگ ردن واژن باا لیزر، روشی کم تهاجم بوده و دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارد. جزو پرطرفدارترین روش‌های جوان سازی و تنگ سازی واژن می‌باشد.

تنگ کردن واژن با لیزر 

از دیگر روش های موثر جهت تنگ کردن واژن می توان به روش تنگ کردن واژن با لیزر پرداخت که این روش در نوبه خود می تواند بسیار موثر باشد. در واقع می توان گفت که این روش برای کسانی که تصمیم به عمل جراحی ندارند بسیار مناسب بوده و توسط این روش با استفاده از لیزر به رفع شلی واژن و کلاژن سازی در ناحیه واژن پرداخته می شود.

تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به روش های دیگر دارای هزینه کمتر، دوره نقاهت کوتاه تر و عدم نیاز به بستری است که هر یک از این موارد می توانند بسیار کمک کننده باشند.

چه کسانی می توانند کاندیدای مناسبی برای تنگ کردن واژن باشند؟

 • زنانی که در اثر زایمان های متعدد و یا حتی یکبار زایمان دچار افزایش حالت ارتجاعی (گشاد شدگی واژن) در بخش واژن گشته اند می توانند برای ترمیم آن از این روش ها استفاده کنند.
 • زنانی که در اثر افزایش سن با کاهش میزان استروژن در بخش های لابیاها شدند و نیز گشاد شدگی واژن را تجربه می کنند.
 • زنانی که در اثر عوامل مختلف ارثی و ژنتیکی مشکلاتی را در نواحی واژینال خود تجربه می کنند می توانند از روش های مختلف جراحی واژن و نیز برای تنگ کردن آن اقدام کنند.
 • زنانی که بعد از سال ها ازدواج و نیز داشتن روابط جنسی متعدد علاقه دارند همان لذت جنسی و جذابیت جنسی روزهای ابتدایی ازدواج شان را تجربه کنند.

تنگ کردن واژن چه مزایایی دارد؟

واقعیت این است که بسیاری از روش های تنگ کردن وجود دارد که این روزها نیز در ابعاد گسترده ای در حال انجام است. اغلب این روش هایی که از سوی بسیاری از پزشکان بکار گرفته می شود نتایج و مزایایی مشترکی دارد از قبیل:

 • زمان انجام این جراحی های زیبایی بسیار کوتاه است.
 • انجام جراحی ها بدون هیچ گونه درد و ناراحتی برای افراد مختلف انجام می شود. در واقع در بسیاری از موارد پزشکان بیحسی های موضعی استفاده می کنند تا بیمار با اندک دردی در حین جراحی مواجه نگردد.
 • در نتیجه ی جراحی های زیبایی و نیز تنگ کردن واژن شاهد افزایش جذابیت جنسی در زنان هستیم.
 • افزایش میل جنسی و نیز افزایش لذت جنسی از دیگر مزایایی است که انواع روش های تنگ کردن واژن در پی دارد.
دکتر ماندانا اکبری جراح زیبایی زنان، جراح و متخصص زنان در شرق تهران هستند، جهت ارتباط با دکتر ماندانا اکبری با شماره 22584154 و 09104614433 تماس گرفته و یا به آدرس : تهران پاسداران بوستان نهم ساختمان مهرگان طبقه 2 واحد10 مراجعه کنید و اینستاگرام دکتر اکبری را دنبال کنید.

عوارض تنگ کردن واژن 

واقعیتی که وجود دارد این است که  تمامی روش هایی که به منظور تنگ کردن واژن، این روزها برای افراد مختلف و نیز در سنین مختلفی انجام می شود در طول سال ها مورد آزمایش و بررسی بهترین متخصصین و پزشکان بوده است و کمترین عارضه خطرناکی را برای افراد پدید نیاورده است. در واقع پیش از این در بسیاری از کشورها و نیز برای متقاضیان زیادی این جراحی ها انجام شده است و اگر کمترین عارضه خطرناکی را در پی داشت قطعا تا این حد رشد و گسترش نمی یافت.

بنابراین به عزیزان این توصیه را داریم که برای انجام اقدامات مختلف درمانی جهت تنگ کردن واژن خود اندکی دغدغه و نگرانی به خود راه ندهید و با اطمینان در این مسیر گام بردارید.

بهترین متخصص زنان برای تنگ کردن واژن چه کسی است و چه ویژگی هایی دارد؟

همان طور که در ابتدا گفته شد انجام عمل تنگ کردن وازن با روش های گوناگون و پیشگیری از بروز هرگونه عوارض نیازمند مراجعه به بهترین متخصص زنان برای تنگ کردن واژن است و بهترین متخصص زنان می بایست دارای برخی ویژگی ها باشد که در ادامه به بررسی برخی از آنها می پردازیم:

 • بهترین متخصص زنان برای تنگ کردن واژن می بایست دارای علم و تجربی کافی در زمینه زنان و عمل های زیبایی زنان باشد.
 • دارای تجربه کافی باشد.
 • می بایست دارای تبحر و مهرت بالا در زمینه تنگ کردن واژن باشد.
 • توانایی انجام روش های گوناگون تنگ کردن واژن را داشته باشد.
 • بهترین متخصص زنان برای تنگ کردن واژن می بایست دارای مدرک معتبر در زمنه زنان و زایمان و جراحی زیبایی زنان داشته باشد.

اهمیت مراجعه به بهترین متخصص زنان برای تنگ کردن واژن 

تنگ کردن واژن به دلیل اینکه در ناحیه تناسلی زنان انجام می گردد، در نوبه خود عملی حساس است است و عدم مراجعه به بهترین متخصص زنان و تبجر کافی پزشک می توانند موجب بروز مشکلاتی جدی برای فرد شود.

به همین خاطر توصیه می شود که اگر تصمیم به انجام این کار دارید با دقت کافی به انتخاب بهترین متخصص زنان برای تنگ کردن واژن بپردازید زیرا که بروز هرگونه مشکل در ناحیه تناسلی زنان می توانند سلامت و زندگی زناشویی شما را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار دهد.

نتیجه گیری

در این مقاله تمام تلاش ما بر این مبتنی بود که بتوانیم اطلاعاتی جامع ولی اجمالی را از جنبه های مختلف تنگ کردن واژن مطرح سازیم. در انتها این توصیه را داریم که برای انجام انواع خدمات زیبایی و نیز درمانی از بهترین و متخصین هر حوزه کمک بگیرید. زیرا که آلت تناسلی زنان مهم ترین نقش را در زندگی زناشویی آنان ایفا می کنند وباید از هرگونه خطری ایمن باشند. درصد موفقیت درمان را تا حد زیادی می توان از تجربه و میزان توانمندی پزشکان پیش بینی کرد. بنابراین توصیه می شود در خصوص مهم ترین عضو بدنی خود کاملا محتاطانه و مسئولانه رفتار کنید و در انتخاب پزشک نهایت دقت را داشته باشید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

1 دیدگاه
 1. مریم

  ممنون از سايت خوب و مطالب مفيدتون

  پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *