دکتر ماندانا اکبری / مقالات / لاغری موضعی با مگنزیا در 15 دقیقه
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

لاغری موضعی با مگنزیا در 15 دقیقه

یکی از دغدغه های خانم ها امروزه لاغری و خلاص شدن از چاقی می‌باشد. چاقی علاوه بر اینکه سلامت افراد را تحت الشعاع قرار می‌دهد، اعتماد به نفس را حتی به زیر صفر می‌رساند. در بسیاری از افراد چاقی بیش از اندازه سبب شده تا اطراف برخی نواحی مانند کبد، روده و …. چربی احاطه شود. حال امروزه افراد برای زیبایی و لاغر شدن به دنبال ساده تزرین روش در کوتاه ترین زمان هستند که دستگاه لاغری مگنزیا این مشکل را رفع کرده است. حال در ادامه مقاله در رابطه با نحوه عملکرد دستگاه مگنزیا برای لاغری و مزایا و معایب و تعداد جلسات و … صحبت خواهیم کرد.

دستگاه مگنزیا برای لاغری

دستگاه مگنزیا از چندین تکنولوژی روز دنیا بهره برده و بریا از بین بردن سلولیت ها و چربی های نرم اثرگذاری بسیار خوبی دارد. لاغری موضعی با مگنزیا کاملا بی خطر بوده و برای افرادی مناسب است که به دنبال راه های بی خطر برای از بین بردن چاقی خود هستند.

به طور کلی هر چه میزان چربی دور اندام های داخلی مختلف بدن کمتر باشد، آن بخش سالم تر خواهد ماند. دستگاه مگنزیا دارای عملکردی است که چربی ها را مورد هدف قرار داده و به لاغری فرد در مرور زمان کمک خواهد کرد. حتما تا به حال شما هم در طول رژیم های غذایی و مراجعه به باشگاه برای ورزش تناسب اندام،؛ متوجه این مورد شده اید که چربی های دور کمر و پهلو بسیار سریع تر از چربی های شکم از بین می‌رود.

در واقع چربی های هر ناحیه از نظر سختی متفاوت هستند و باید این نکته را بدانید که چربی ها در همه جای بدن به طور یکسان تقسیم نشده اند. لاغری موضعی به این معناست که فرد چربی هایی که دارای سختی زیاد نیستند را از بین ببرد.امروزه طرفداران روش های لاغری موضعی رو به افزایش است زیرا تقریبا همه به این مورد علاقه مند هستند که نیاز به جراحی وجود ندارد و هیچ جای بخیه ای بر سطح بدن ایجاد نمی‌شود. با استفاده از دستگاه مگنزیا دیگر نیازی به رژیم های غذایی سه ماهه و فوری و جراحی لاغری و موارد این چنینی وجود ندارد و فقط کافی است که به تعداد جلسات مناسب از این دستگاه فوق العاده استفاده کنید.

نکات مهم در مورد چاقی که نمی‌دانید!

در واقع اینکه چاقی در کدام قسمت از بدن بیشتر ایجاد شود و حتی در زمان لاغری از کدام ناحیه شروع به از بین رفتن کند، به ژن های هر فرد بستگی دارد. این مسئله دست خود فرد نیست و به طور طبیعی هر بخش که چربی بیشتری داشته باشد، آخرین بخشی است که چربی خود را از دست می‌دهد و  فرد تازه احساس لاغری می‌کند.

دستگاه پیشرفته مگنزیا برای لاغری اینگونه عمل می‌کند که فرد نیاز به رژیم های غذایی سخت ندارد و می‌تواند به راحتی در کوتاه ترین زمان با تعداد جلسات اندکی چربی های خود را از بین ببرد و لاغر شود. حتما به این مورد توجه داشته باشید که تکنیک های لاغری موضعی قابلیت از بین بردن سلول های چربی ساز را ندارند و به همین جهت افرادی که از این روش ها استفاده می‌کنند باید برای حفظ لاغری و تناسب اندام به وجود آمده، مراقبت های غذایی داشته باشند.

لاغری موضعی با مگنزیا برای کدام قسمت بدن کاربرد دارد؟

اندام هایی که میتوان برای لاغری موضعی آن ها از مگنزیا استفاده کرد:

  • ران
  • باسن
  • شکم
  • کمر و پهلو
  • نواحی اطراف لگن
  • نواحی دارای پوست های شل

بهترین کاندید برای دستگاه مگنزیا چه افرادی هستند؟

  • افرادی که اضافه وزن کمی دارند.
  • اشخاصی که از نظر بدنی دارای سلامت هستند.

آیا کرم های لاغری موضعی تاثیر گذار هستند؟

حتما تا به حال شما هم تعریف کرم های لاغری بسیاری را شنیده اید اما نمی‌دانید که این ها فقط یک تبلیغ است یا خیر. کرم های لاغری موضعی در واقع عملکرد صحیحی ندارند و نمی‌توانند بر چربی ها تاثیرگذار باشند. همچنین کرم های لاغری به گونه ای عمل نمی‌کنند که بتوانند کاهش وزن و حجم را برای افراد به همراه داشته باشند. توصیه بر این است که لاغری با مگنزیا را تجربه کنید تا در مدت زمان کوتاه به نتیجه دلخواه دست یابید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *