دکتر ماندانا اکبری / جوانسازی واژن / آیا باید قبل از لابیاپلاستی اصلاح کنم؟
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

آیا باید قبل از لابیاپلاستی اصلاح کنم؟

شیو قبل از عمل لابیاپلاستی باید انجام شود؟ بسیاری از افراد قبل از انجام این عمل با این سوال رو برو می‌شوند که آیا باید شیو هم انجام دهند؟ برای کسب اطلاعات در این زمینه حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید که ببینید کی و چه زمانی باید شیو قبل از عمل لابیا را انجام دهید.

شیو قبل از جراحی لابیاپلاستی

درواقع باید بدانید که این عمل زیبایی بر روی لابیاماژور ها انجام می‌شود و این ناحیه دارای موهای زائد است. درواقع لابیا مینور ها با رشد موهای زائد مواجه نیستند زیرا در ناحیه زیرین قرار دارند و پوست این ناحیه به گونه ای است که موی زائد در این بخش رشد نمی‌کند.

اما به طور کلی خانم ها باید به مسئله شیو قبل از لابیاپلاستی اهمیت دهند زیرا لابیاماژور ها باید قبل از انجام جراحی لابیاپلاستی، اصلاح شوند و هیچ موی زائدی نداشته باشند تا در حین جراحی آلودگی در این ناحیه باقی نماند و همچنین در بین بخیه ها مو وجود نداشته باشد. وجود مو زمانی که قرار بر انجام جراحی لابیاپلاستی است، موجب بروز عفونت و انتقال آلودگی به این ناحیه می‌شود.

چند روز قبل از لابیاپلاستی شیو انجام دهیم؟

بهتر است که همان روز قبل از جراحی، شیو انجام دهید و موهای این ناحیه را برطرف کنید. حتی اگر قادر به انجام این کار در آن روز نیستید، حتما شب قبل از جراحی اصلاح را انجام دهید.

چند روز بعد از لابیاپلاستی می‌توان دوباره شیو کرد؟

به طور کلی تا زمانی که جای بخیه ها بر روی سطح پوست شما باقی و برجسته باشد، بهتر است که شیو نکنید تا دچار خونریزی نشوید. از چند روز بعداز کشیدن بخیه های لابیاپلاستی می‌توانید فرآیند اصلاح موی زائد یا شیو را انجام دهید. اگر برای اصلاح این موارد از لیزر استفاده می‌کنید، چند هفته صبور باشید تا جای بخیهها بهتر شود و زخم ها خود را تا حدودی جمع کنند و یا اینکه زمان مراجعه لیزر موی زائد خود را با زمان انجام این عمل به گونه ای هماهنگ کنید که با یکدیگر تداخل نداشته باشند. بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران همیشه قبل در جلسه مشاوره ای تمامی این موارد را بیان خواهد کرد.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *