دکتر ماندانا اکبری / جوانسازی واژن / رفع تیرگی واژن با لیزر در شرق تهران
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

رفع تیرگی واژن با لیزر در شرق تهران

رفع تیرگی واژن با لیزر در شرق تهران

یکی از اقداماتی که برای زیبا سازی واژن انجام می شود استفاده از ترفند ها و راهکارهایی است که برای سفید کردن ناحیه آلت تناسلی وجود دارد.با توجه به بسیاری از پیگیری ها و سوالات متعددی که بانوان از پزشکان می پرسند برآن شدیم مقاله ای با محوریت مهم ترین سوالاتی که در این زمینه (رفع تیرگی واژن با لیزر) که مورد پرسشگری قرار می گیرد را تهیه و تدوین کنیم.امید است که سوالات ایجاد شده برای شما با مطالعه این مقاله پاسخ داده شود.

نحوه-رفع-تیرگی-واژن-با-لیزر

سفید کردن واژن چه گونه اقدامی است؟

 واقعیت این است که قطعا شما هم جز ء کسانی هستید که یا خودتان با مشکل تیرگی پوست در ناحیه واژن مواجه هستید و یا اینکه با کسانی برخورد کرده اید که این مشکل آنها را دغدغه مند کرده است تا در جهت برطرف کردن آن اقدامی انجام دهند. به همین جهت در دهه اخیر اقداماتی نوین که برای زیبا ساختن و جوان تر کردن واژن مورد استفاده پزشکان و نیز مورد اقبال زنان است، سفید کردن واژن است. این روش به صورتی است که اگر بیمار روند سفید کردن (بلیچینگ ) را بگذراند ، پوست تیره در ناحیه واژن، دیگر تیرگی خود را نخواهد داشت.

سفید کردن واژن ( بلیچینگ) چگونه انجام می شوند؟

سفید کردن واژن کاری است که زیر گروه خدمات درمانی و زیبایی قرار می گیرد. بدین معنا به جهت اینکه سفید کردن با استفاده از لیزر های مختلف انجام می پذیرد در رفع بسیاری از مشکلات زنان در ناحیه واژن نیز می تواند مفید واقع شود. از جمله اینکه مثلا بسیاری از زنان علاقه دارند علاوه بر معضل تیرگی پوست واژن دیگر مسائل شان نیز بر طرف شود، مثل تنگ کردن واژن، رفع بد بویی واژن، رفع شلی و افتادگی لابیا ها انجام می شود.

به جهت اینکه بسیاری از مشکلات زنان در این روش حل می شود در اصطلاح می توان گفت هم درمان صورت گرفته است و هم اینکه زیبایی واژن به حالت ابتدایی و به روزهای آغازین روابط جنسی با همسرشان بازگشته است.

چه کسانی می توانند از روش بلیچینگ استفاده کنند؟

 این روش برای همه کسانی که از تیرگی پوست خود در آزار هستند می تواند مورد استفاده قرار گیرد. از طرفی هم چون هیچگونه آسیبی به پرده بکارت نمی رساند دختران نیز می توانند از این روش استفاده کنند.

روزانه بسیارند کسانی که تقاضای انجام این کار را برای زیبایی واژن شان دارند و این روش تا حد زیادی در رساندن به مقصود موفق عمل کرده است و آمار رضایت از این روش از سوی زنان بسیار بالاست.

 

بلیچینگ یا سفید کردن واژن چه فوایدی دارد؟

اولین فایده ای که این روش دارد این است که زمان کوتاهی برای انجام این کار مورد نیاز است و روند درمانی و اقدامات پیچیده ای را شامل نمی شود. بلکه کافی است طی جلساتی ( تعداد آن با توجه به میزان مشکلات تعیین می شود) تحت درمان قرار گیرید. دومین مزیتی که  این روش دارد این است که هیچ گونه دردی را متوجه زنان نمی کند. به همین جهت نیازی نیست که زنان دغدغه و نگرانی ای را داشته باشند.

این نوع روش درمانی و زیبایی جزء دسته درمان هایی است که سرپایی محسوب می شود بدین معنی که به سرعت پس از انجام اقدامات لازم می توانید به منزل برگردید و پروسه ی بعد از درمان خاصی ندارد. زنان پس از انجام این کار به راحتی می توانند به کارهای عای و روزانه خود برسند.

این روش خوشبختانه در سریع ترین زمان ممکن آثار خود را نشان می دهند و رضایت مراجعین را جلب می کنند.

آیا روش سفید کردن واژن عارضه ای دارد؟

این نوید را می توان به خانم های عزیز داد که این روش طی سال های متمادی در کشورهای مختلف و بر روی مراجعین متعددی انجام پذیرفته است. بنابراین می توان به میزان موفقیت و عدم عوارض ناشی از این روش اطمینان کرد و از این روش برای رسیدن به مقصود خود استفاده کرد.

تاکنون هیچ گونه عوارضی از سوی کسانی که به این روش زیبایی دست زده اند گزارش نشده است.

تاکنون به پنج سوال از مهم ترین سوالاتی که به طور مکرر از سوی زنان آگاه مطرح گردیده است پاسخ گفته ایم. در  ادامه می خواهیم به ذکر نکاتی در همین زمینه یعنی بلیچینگ یا سفید کردن واژن بپردازیم.

دکتر ماندانا اکبری جراح زیبایی زنان و جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی در تهران هستند، جهت ارتباط با دکتر ماندانا اکبری با شماره 22584154 و 09104614433 تماس گرفته و یا به آدرس : تهران پاسداران بوستان نهم ساختمان مهرگان طبقه 2 واحد10 مراجعه کنید و اینستاگرام دکتر اکبری را دنبال کنید.

 

  • علیرغم اینکه تیرگی رنگ پوست واژن بسیار طبیعی بوده ولی زنان دغدغه دارند که این پوست را زیبا کنند و از تیرگی آن بکاهند. البته که زیبایی حق همه زنان است ولی توصیه ما این است که در این زمینه حساسیت کمتری را به خرج دهید.
  • بسیاری از زنان به جهت اینکه تیرگی پوست واژن شان باعث شده در هنگام رابطه جنسی اعتماد به نفس لازم را نداشته باشند و دیگر اینکه نگرانی از عدم جذابیت خودشان، باعث شده است که به اندازه کافی از رابطه جنسی لذت نبرند دست به این کار یعنی بلیچینگ می زنند.
  • کسانی که از روش لیزر درمانی برای رفع پوست تیره در واژن استفاده می کنند زمانی طولانی را از این تغییر رنگ لذت می برند و دوام تاثیر لیزر بسیار بالاست .
  • لیزر هایی که در این زمینه استفاده می شود بسیار با کیفیت هستند و اثرات مثبت خود را نشان داده اند.
  • مهم ترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که حتما در مراکزی به انجام این کار بپردازید که مطمئن بوده و نکات بهداشتی رعایت شده باشد.

سخن پایانی

این نکته را هزاران بار مکررا ذکر کرده ایم ولی هرگاه مطلبی در زمینه های درمانی و زیبایی بنگاریم باز هم هزاران بار دیگر تکرار خواهیم کرد. عزیزان و سروران، روش های پزشکی که گاها درمانی و گاها زیبایی هستند سالها توسط پزشکان و محققین مورد مطالعه و تحقیق بوده اند و تمامی ابعاد آن ها مورد بررسی قرار گرفته است اما چیزی که باید مورد بررسی افراد و اشخاص باشد این است که پزشکان خبره را در این زمینه ها برگزینند تا با مشکلات جبران ناپذیری مواجه نشوند.

 

 

 

      

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.