دکتر ماندانا اکبری / خدمات درمانی زنان / دکتر زنان خوب در شرق تهران
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

دکتر زنان خوب در شرق تهران

دکتر زنان خوب در شرق تهران

بیماران برای یافتن یک دکتر خوب برای مشکلات و بیماری های خود، اغلب هزینه های درمانی را در اولویت قرار می دهند، برخی دیگر منطقه‌ی جغرافیایی و نزدیکی مطب دکتر برایشان حائز اهمیت است. در ادامه مطلب نکات مهمی درباره یافتن یک دکتر خوب زنان، رایج ترین علائم در حوزه بیماری زنان و انواع جراحی های زیبایی زنان که باید به متخصص مراجعه نمایید، توضیح داده شده است.

دکتر-زنان-خوب-در-شرق-تهران

دکتر زنان در شرق تهران

بسیاری از ساکنین در شرق تهران در محله های : پاسداران، نارمک، تهرانپارس، نیروی هوایی، مجیدیه، شمس آباد، پیروزی، وحیدیه و… ، تمایل دارند پزشکان و متخصصین خوب را در این محدوده یافته و به آن ها مراجعه کنند.

خصوصا در حوزه زنان  که ممکن است مواقعی زمان بسیار مهم باشد و زایمان زودرس و… اتفاق افتاده باشد، باید بیمار سریعا در محدوده خود به متخصص زنان مراجعه کند، اما قبل از آن بهتر است آگاهی خود را درباره امر و مربوط به حوزه زنان اطلاعات کسب کنیم.

فاکتورهای مهم در انتخاب دکتر خوب زنان در شرق تهران

 • همانطور که گفته شد یکی از اولویت های مهم بیماران، محدوده جغرافیایی است، بنابراین به دنبال یافتن پزشکان خوب در محدوه محل زندگی خود هستند.
 • یکی دیگر از اولویت های مهم برای بیماران، میزان مهارت و تسلط پزشک است، این فاکتور نیز بسیار مهم است. بیماران می توانند با پرس و جو از بیماران پزشک مورد نظر و بررسی سوابق وی، از میزا تبحر متخصص زنان مطلع شوند.
 • از جمله مهم ترین نکات در یافتن پزشک خوب، تجربه وی است و بسیاری از بیماران میزان تجربه پزشک بسیار برایشان حائز اهمیت است.
 • در نهایت همانطور که در مقدمه مقاله گفته شد، عده ای نیز هستند که هزینه های درمانی برایشان دراولویت است. هزینه مسلما امر بسیار مهمی است اما در مسائل پزشکی و درمانی نباید یک مهارت و تجربه بالا را به عواملی همچون هزینه از دست داد.

برخی از خمات دکتر ماندانا اکبری، متخصص زنان در پاسداران

در ادامه مطلب به برخی از خدمات درمانی و زیبایی دکتر اکبری پرداخته شده است:

   • درمان بی اختیاری ادرار

زنان به علت گوناگونی ممکن است دچار بی اختیاری ادرار شوند، از جمله: زایمان، یائسگی و.. که این افراد هنگام عطسه، اضطراب، سرفه و.. دچار بی اختیاری ادرار می شوند.

   • اما بی اختیاری ادرار چگونه درمان می شود؟

روش های گوانگونی برای درمان این عارضه وجود دارد از جمله: درمان بی اختیاری ادرار با استفاده از لیزر، درمان بی اختیاری ادرار با تزریق

   • درمان استریا بارداری

ترک های پوستی که بعد از لاغری ناگهانی و زایمان ایجاد می شود، بسیار آزاردهنده است و بسیار یاز خنامها به دنبال راه هایی برای رفع هرچه زودتر این خطوط هستند.

خطوط به وجود آمده پس از بارداری و یا کاهش زون را می توان با استتفاده از کربوکسی تراپی و یا لیزر رفع و درمان کرد، برای انجام این روش درمانی می توانید به متخصص زنان خوب برای درمان استریای بارداری مراجعه نمایید.

   • سفید کردن واژن

برخی از زنان ممکن است ناحیه ی تناسلی تیره داشته ابنشد که این امر ممکن است ژنتیکی بوده و یا به مرور اتفاق افتاده باشد، اما مسئله ی مهم رفع تیرگی این ناحیه است و افراد زیادی هستند که هنوز هیچ اطلاعی از روش های روشن کردن واژن ندارند. امروزه می توان بلیچینگ و یا سفید کردن واژن را با مراجعه به متخصص زنان انجام داد.

   • جراحی های ترمیمی زنان:

اکثر خانم ها ممکن است در طول زندگی دچار مشکلاتی شوند که نیاز به جراحی های ترمیمی داشته باشند، انواع جراحی های ترمیم شامل: تنگ کردن واژن، لابیاپلاستی، پرینورافی، واژینوپلاستی و.. است.

     • کربوکسی تراپی

یکی از روش های بسیار کارآمد و پرکاربرد در حوزه زیبایی زنان، کربوکسی تراپی است که می توان از این روش در بسیاری از امر و مربوط به زنان استفاده کرد.

     • درمان خشکی واژن

یکی از دلایل شایع که باعث خشکی واژن می شود، یائسگی است. اما خشکی واژن تاثیر منفی بر رابطه جنسی و دیگر موارد داشته، بنابراین هرچه سریعتر برای درمان این عارضه باید اقدام کنند.

از روش های درمان خشکی واژن می توان به: لیزردرمانی، رعایت موراد بهداشتی اشاره کرد که با مراجعه به متخصص زنان می توانید جهت رفع این مشکلات اقدام نمایید.

     • تزریق بوتاکس به واژن

برخی از زنان پس از بارداری، زایمان و حتی با افزایش دچار تغییراتی در ناحیه ی تناسلی خود شده و ممکن است احساس سستی در واژن خود داشته باشند. از روش هایی که می توان این مشکلات را رفع کرد، تزریق بوتاکس است.

تزریق بوتاکس به واژن روشی مطمئن و کارآمد است که حتما بیمار باید از این روش تحت مشورت و نظارت متخصص زنان انجام دهد تا بهترین نتایج را بدون هر گونه عارضه ای دریافت نماید.

     • و..

خدمات بسیاری زیادی در حوزه زنان وجود دارد که در این مقاله نمی توان تمامی این خدمات را نام برده و توضیح داد، بنابراین برخی از این خدمات در بالا آورده شد.

مسئله ی مهم این است که برای انجام خدمات درمانی درحوزه زنان سریعا به پزشک مراجعه کرده  وبرای رفع ان ها خدمات درمانی را آغاز کنید و همینطور قبل از  مشاهده علائمی ، آگاهی خود را درباره انواع بیماری ها، عوارض و مشکلات زنان افزایش دهید تا در صورت مشاهده آن ها بتوانید به متخصص زنان مراجعه کرده و فرصت را از دست ندهید.

برای انجام اموری همچون خدمات زیبایی و جراحی های زdبایی زنان، حتما توصیi می شود به متخصص زنان خوب مراجعه نمایید، امور زیبایی حتما باید با مهارت و در محیطی کاملا مجهز و بهداشتی انجام گیرد.

برای ارتباط با دکتر ماندانا اکبری می توانید با شماره های : 22584154 و 09104614433 تماس گرفته و یا اینستاگرام دکتر اکبری را دنبال کنید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *