دکتر ماندانا اکبری / مقالات / تزریق ژل به واژن در شرق تهران
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

تزریق ژل به واژن در شرق تهران

تزریق ژل به واژن در شرق تهران

عوامل گوناگونی منجربه تغییرات و بدفرم شدن ناحیه ی تناسلی می شود و بسیاری از افراد به دنبال فرم دهی و جوانسازی واژن هستند، چه روش هایی برای جوان سازی واژن مناسب است؟ آیا می توان فرم ناحیه ی تناسلی را زیباتر کرد؟… در ادامه مطلب جوانسازی واژن از طریق تزریق ژل و چربی توسط دکتر ماندانا اکبری توضیح داده می شود.

تزریق-ژل-به-واژن-در-شرق-تهران

چه عواملی تغییراتی در ناحیه ی تناسلی ایجاد می کند؟

از مهم ترین اندام ها در برقراری یک رابطه جنسی رضایت بخش، ناحیه ی تناسلی است که این عضو از بدن مانند سایر اعضای بدن به مرور دستخوش تغییر شده و ظاهر زیبای اولیه خود را با افزایش سن و حتی بر اثر عوامل خارجی، از دست می دهد. در ادامه به مهم ترین این عوامل اشاره شده است:

 • افزایش سن: مانند سایرقسمت های بدن، با افزایش سن پوست افتاده شده و تغییر می کند.
 • تغییرات هورمونی: تغییرات هورمونی نیز ممکن است باعث تغییر رنگ و یا تغییراتی در ناحیه ی تناسلی شود.
 • کاهش وزن های شدید: افرادی که تا به حال کاهش وزن شدید داشته اند و یا در زمان کوتاهی وزن قابل توجهی را از دست داده اند، متوجه تغییراتی در بدن خود شده اند از جمله : افتادگی و شل شدن پوست و همینطور بدفرم شدن برخی از قسمت های بدن، ناحیه ی تناسلی از این قاعده مستثنی نیست و بر اثر کاهش وزن دچار تغییرات واضحی خواهد شد.
 • افرادی که به صورت ژنتیکی دارای لابیاهای نرمال خوش فرمی نیستند.

کاربردهای تزریق ژل به واژن

 • جوانسازی واژن
 • پروتز واژن، بهبود حجم واژن با توجه به نیاز بیمار و تایید پزشک
 • تنگی واژن
 • سفید کردن و روشن کردن پوست ناحیه ی واژن
 • این روش برای درمان آتروفی واژن کمک کننده است.
 • رفع چین و چروک و افتادگی واژن

جوانسازی واژن با تزریق ژل برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که لاغر هستند و حتی تمایلی به تزریق چربی ندارند، تزریق ژل یا فیلر گزینه ی مناسبی است.

آمادگی قبل از تزریق ژل به واژن

توصیه ها و مراقبت های خاصی قبل از تزریق ژل به واژن وجود ندارد، اما پزشک از بیمار شرح حال و سابقه پزشکی را دریافت می کند تا در صورت وجود مشکل و یا تداخل دارویی و حتی حساست پوستی و.. موراد لازم را اعمال کند.

نحوه تزریق ژل به واژن

همانطور که گفته شد این روش زمان زیادی طول نخواهد کشید و اغلب 30 دقیقه انجام می شود و قبل از تزریق بی حسی موضعی و ضدعفونی محل تزریق انجام شده  وسپس تزریق انجام می شود.

دکتر ماندانا اکبری جراح زیبایی زنان و جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی در تهران هستند، جهت ارتباط با دکتر ماندانا اکبری با شماره 22584154 و 09104614433 تماس گرفته و یا به آدرس : تهران پاسداران بوستان نهم ساختمان مهرگان طبقه 2 واحد10 مراجعه کنید و اینستاگرام دکتر اکبری را دنبال کنید.

مزایای جوانسازی واژن با تزریق ژل

 • واکنش آلرژیک بسیاری کمی در روش تزریق ژل دیده شده است، اما زمانی می توان این انتظار را داشت که ژل های مناسب توسط فرد متخصص تزریق شود.
 • فرد سریعا به زندگی عادی خود بازمی گردد و دوره نقاهت خاصی ندارد.
 • نیازی به بستری شدن و تحت مراقبت ویژه بودن، ندارد.
 • این روش بدون ایجاد برش و جراحی صورت می گیرد، بنابراین درد و حساسیتی به وجود نخواهد آورد.
 • نتایج آن سریعا مشخص خواهد شد.

آیا تزریق ژل به واژن عوارضی دارد؟

یکی از راه های جوانسازی و بهبود ظاهر واژن، سفیدکردن واژن است، به طور کلی یکی از درمان های جدید است که این روز ها بسیار انجام می شود که در این روش از چندین محلول برای روشن کردن واژن استفاده ی شود و زمان بسیار کوتاهی از بیمار می گیرد و بدون درد و عارضه است و درصد موفقیت این روش 70 الی 80 درصد است.

کلام آخر:

همانطور که در مطلب خواندیم، تزریق ژل بسیار موثر و کارآمد است و با استفاده از آن می توان بسیاری از مشکلات آزاردهنده را کمتر از 1 ساعت به خوبی برطرف نمود اما مهم ترین نکته آن است که تزریق ژل توسط فرد متخصص انجام شود تا نوع ژل، میزان و محل آن به خوبی انتخاب شده  وکمترین عارضه ای را برای بیمار نداشته باشد و به زودی تمامی فعالیت های عادی زندگی را از سر بگیرد .

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 9 =