دکتر ماندانا اکبری / جوانسازی واژن / آشنایی با تزریق ژل به نقطه جی
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

آشنایی با تزریق ژل به نقطه جی

یکی از شایع ترین مشکلاتی که امروزه گریبان بسیاری از زنان را گرفته است، عدم دستیابی به اوج لذت جنسی یا همان ارگاسم می باشد. شاید عجیب به نظر برسد، اما این مشکل پای بسیاری از افراد را به دادگاه های خانواده باز کرده و در نهایت منجر به طلاق شده است! تزریق ژل به نقطه جی و تقویت جی پوینت یکی از مهم ترین روش هایی است که می تواند به این دسته از مشکلات پایان داده و زمینه رضایت جنسی در رابطه را فراهم سازد. امروزه این جراحی میان مردم خیلی پرطرفدار شده است، ما را همراهی کنید تا شما را با تزریق ژل به نقطه جی آشنا کنیم.

گیف نقطه جی

ماهیت تزریق ژل به نقطه جی

بدون شک ارگاسم جنسی موجبات محکم شدن روابط میان زوجین و رضایت آن ها را فراهم می سازد. جالب و در عین حال لازم است بدانید افرادی که در زندگی زناشویی خود موفق هستند، در مقایسه با آن دسته از افرادی که به این امر مهم دست نیافته اند، زندگی بهتری دارند. گفتنی است که منظور از ارگاسم جنسی یک سری تغییرات روحی و فیزیکی می باشد که در طول رابطه جنسی به طور همزمان در زن پدیدار شده و او را به اوج لذت می رسانند. بدون شک اصلی ترین نقش در تجربه ارگاسم زنان را شریک جنسی آن ها بر عهده دارد. اغلب جهت تقویت این نقطه، 1 تا 1/5 سی سی ژل به نقطه جی تزریق می کنند. برای جوانسازی واژن روش های دیگری نظیر تزریق ژل به واژن، تزریق چربی به واژن، هودکتومی و … نیز وجود دارد که هر یک طرفداران زیادی را به خود جذب کرده‌اند زیرا به بهبود روابط جنسی و کیفیت ارگاسم کمک شایانی دارد.

لازم به ذکر است که ارگاسم در زنان به گونه های مختلفی رخ می دهد. بسیاری از زنان حتی با تحریک کلیتوریس و بدون انجام عمل دخول نیز ارگاسم را تجربه می کنند. این در حالی است که عده دیگر تنها از طریق دخول واژینال به اوج لذت جنسی می رسند. برخی دیگر نیز با استفاده از هر یک از این روش ها می توانند به نهایت لذت دست پیدا کنند. یکی از مهم ترین عوامل موثر بر ارگاسم در زنان نقطه جی می باشد. حال شاید از خودتان بپرسید نقطه جی کجاست؟ این نقطه چه تاثیری در رابطه جنسی و ارگاسم دارد؟

تزریق-ژل-به-نقطه-جی

آشنایی با نقطه جی و تاثیر آن بر ارگاسم

منظور از نقطه جی نقطه ای واقع شده در سقف واژن یا به عبارت دیگر ساعت 12 واژن می باشد که از داخل واژن دو سانتی متر فاصله دارد. لازم به ذکر است که این نقطه در مقایسه با سایر بافت واژن برجسته تر بوده و هنگامی که در طی رابطه جنسی فشرده می شود، موجبات ارگاسم زن را فراهم می سازد. این نقطه به دلیل برخورداری از نورون های عصبی فراوان دارای حساسیت بسیار بالایی است.

دلایل بی میلی جنسی

گاهی اوقات زنان ممکن است به دلایل مختلفی دچار بی میلی جنسی شوند. یکی از علت های بی میلی جنسی، تحریک نشدن نقطه جی و ارگاسم نشدن می باشد. عوامل دیگری همچون دخول دردناک، اختلالات هورمونی، یائسگی، آتروفی یا خشکی واژن، شلی واژن و بالا رفتن سن می توانند در بی میلی جنسی خانم ها موثر باشند. علاوه بر این ها، عدم تمرکز حین رابطه، نحوه برقراری رابطه جنسی و مشکلات ارتباطی بین آنها می توانند از دلایل بی میلی جنسی باشند.

تحریک نقطه جی

تحریک جی پوینت باعث می شود تا آستانه درد تا 50 درصد افزایش یابد. همچنین تحریک جی پوینت به مثانه فشار می آورد و احساس می کنید که به تخلیه ادرار نیاز دارید. به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما قبل از برقراری رابطه جنسی، مثانه خود را تخلیه کنید.

تقویت نقطه جی با تزریق ژل و نحوه انجام آن

در مواردی برای این که فرد بتواند در طول رابطه جنسی به ارگاسم برسد، نیاز است نقطه جی تقویت شود. گفتنی است که بسیاری از زنان به دلایل گوناگونی موفق به تجربه ارگاسم نمی شوند که از جمله مهم ترین این عوامل می توان به اختلالات هورمونی، کاهش استروژن، یائسگی، خشکی واژن، زشتی ناحیه تناسلی مانند بزرگ بودن لابیا ها که جهت بهبود آن می توان به عمل لابیاپلاستی پرداخت،  و در نتیجه عدم اعتماد به نفس زنان، افزایش سن، عدم تمایل زن به برقراری رابطه، نزدیکی دردناک، خستگی و… اشاره کرد.

یکی از راه های تقویت نقطه جی به منظور دستیابی فرد به لذت جنسی تزریق ژل به نقطه جی است. بدین ترتیب حساسیت این نقطه افزایش یافته و برجسته تر می شود. تزریق ژل به نقطه جی و در نتیجه برجسته شدن آن زمینه ای را فراهم می سازد که فرد در هر پوزیشنی بتواند تحریک شده و به ارگاسم برسد. تزریق ژل به نقطه جی حدود ده دقیقه زمان برده و با استفاده از بی حسی موضعی و توسط پزشک متخصص قابل انجام است.

مزایا و عوارض تزریق ژل به نقطه جی

بسیار دیده شده است که برخی افراد قبلا تجربه ارگاسم را داشته اند، اما پس از گذشت مدتی و به دلیل عواملی که پیش تر مورد بحث قرار دادیم، در حال حاضر نمی توانند به اوج لذت جنسی دست پیدا کنند. تزریق ژل به نقطه جی می تواند این حس از دست رفته را مجددا به فرد برگرداند. بدون شک تزریق ژل به نقطه جی همانند سایر روش های مشابه مزایا و معایب خاص خود را دارد. از جمله مهم ترین مزایای تزریق ژل به نقطه جی می توان به برطرف نمودن بی میلی جنسی، بهبود رابطه جنسی، افزایش اعتماد به نفس خانم ها در برقراری رابطه، برجسته شدن جی اسپات، افزایش تحریک پذیری این نقطه و… اشاره کرد. در جی پوینت، اعصاب زیادی وجود دارند و با تحریک شدن این نقطه، زنان لذت بیشتری احساس می کنند. همچنین این کار به صورت سرپایی انجام می شود و نیاز به بستری شدن ندارد. همچنین این روش بدون عارضه می باشد و بدون درد می باشد. تقویت نقطه جی، بی میلی جنسی زنان را رفع می کند. همچنین تزریق ژل به نقطه جی در مدت زمان کوتاهی انجام می گیرد و نتیجه آن را خیلی سریع می توانید ببینید. گفتنی است که تزریق ژل به نقطه جی یکی از کم عارضه ترین و کم خطرترین روش ها برای بهبود ارگاسم می باشد. این کار نیازی به جراحی ندارد.

ماندگاری طریق تزریق ژل به نقطه جی

لازم به ذکر است که ماندگاری تزریق ژل به نقطه جی تابع موارد گوناگونی است که از جمله مهم ترین آن ها می توان نوع ژل استفاده شده در این زمینه را نام برد. ژل های مورد استفاده در تقویت نقطه جی به سه دسته تقسیم می شوند در ادامه به معرفی و بررسی هر یک از این ژل ها خواهیم پرداخت. چند نوع ژل برای تزریق به نقطه جی وجود دارد که از لحاظ مدت زمان ماندگاری با هم فرق دارند.

ژل های موقت

این دسته از ژل ها ماندگاری چندانی نداشته و نهایتا سه ماه الی یک سال دوام بیاورند. اگر می خواهید از طریق تزریق ژل به تقویت نقطه جی بپردازید، استفاده از این نوع ژل ها را فراموش کنید.

ژل های نیمه موقت

وزارت بهداشت استفاده از ژل های موقت برای تقویت نقطه جی را تایید نموده است. این ژل ها در بدبینانه ترین حالت حدود دو سال و در خوشبینانه ترین حالت حدود پنج سال ماندگاری دارند. گفتنی است که امروزه بسیاری از پزشکان استفاده از ژل های نیمه موقت را برای مراجعان خود ترجیح می دهند.

ژل های دائمی

شاید برایتان جالب باشد بدانید که وزارت بهداشت استفاده از این نوع ژل ها را به منظور تقویت نقطه جی توصیه نمی کند. ژل های دائمی دارای ماندگاری پنج ساله بوده و می توانند زمینه ساز بروز عوارض خطرناکی گردند.

اقدامات لازم پیش از تزریق ژل به نقطه جی

اگر شما هم به آن دسته از افرادی تعلق دارید که قصد دارید به زودی اقدام به تزریق ژل به نقطه جی و تقویت این نقطه نمایید، لازم است با اقدامات لازم پیش از انجام این روش آشنایی داشته باشید. اگر داروی خاصی استفاده کرده و یا بدنتان به برخی داروها حساسیت نشان می دهد، این مورد را حتما با پزشک خود در میان بگذارید. در صورتی که از عفونت واژان رنج می برید، پیش از مراجعه برای انجام تزریق ژل به نقطه جی به درمان عفونت موجود بپردازید. به مدت 5 روز قبل و 5 روز بعد از عمل از مصرف داروهایی نظیر آسپرین خودداری نمایید و بدین ترتیب زمینه عملی موفقیت آمیز را برای خود فراهم سازید. جهت آمادگی های قبل از تزریق ژل به نقطه جی، حتما با متخصص مربوطه مشورت کنید. لازم است قبل از آن، یک شرح حال پزشکی از شما بگیرند و هر نوع بیماری که به آن مبتلا هستید، باید به پزشک اطلاع دهید. همچنین لیست دارو های مصرفی را به متخصص اطلاع دهید. اگر از داروهایی همچون آسپرین مصرف می کنید، باید 5 روز قبل از تزریق ژل، این دارو ها را قطع کنید و تا چند روز بعد از آن هم نباید مصرف کنید. اگر دچار عفونت واژن هستید، باید قبل از تزریق ژل، عفونت ها را درمان کنید.

نکته: لازم است بدانید که از آنجایی که این اقدام بسیار حساس است و کل زندگی فرد را تحت تاثیر قرار میدهد، بهتر است که جهت تزریق ژل به نقطه جی به بهترین متخصص زنان مراجعه نماید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل به نقطه جی

یک سری مراقبت وجود دارند که باید بعد از تزریق ژل به نقطه جی، رعایت کنید تا سریع بهبود یابید. تا 5 روز پس از تزریق ژل، سعی کنید دارو های رقیق کننده خون همچون آسپرین مصرف نکنید. همچنین ناحیه تناسلی را به هیچ شیوه ماساژ ندهید. سعی کنید تا چند روز بعد از آن رابطه جنسی نداشته باشید. تا چند روز ناحیه تناسلی را در آب داغ ننمایید.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *