دکتر ماندانا اکبری / جوانسازی واژن / آشنایی با تزریق ژل به نقطه جی
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

آشنایی با تزریق ژل به نقطه جی

یکی از شایع ترین مشکلاتی که امروزه گریبان بسیاری از زنان را گرفته است، عدم دستیابی به اوج لذت جنسی یا همان ارگاسم می باشد. شاید عجیب به نظر برسد، اما این مشکل پای بسیاری از افراد را به دادگاه های خانواده باز کرده و در نهایت منجر به طلاق شده است! تزریق ژل به نقطه جی یکی از مهم ترین روش هایی است که می تواند به این دسته از مشکلات پایان داده و زمینه رضایت جنسی در رابطه را فراهم سازد.

بدون شک ارگاسم جنسی موجبات محکم شدن روابط میان زوجین و رضایت آن ها را فراهم می سازد. جالب و در عین حال لازم است بدانید افرادی که در زندگی زناشویی خود موفق هستند، در مقایسه با آن دسته از افرادی که به این امر مهم دست نیافته اند، زندگی بهتری دارند. گفتنی است که منظور از ارگاسم جنسی یک سری تغییرات روحی و فیزیکی می باشد که در طول رابطه جنسی به طور همزمان در زن پدیدار شده و او را به اوج لذت می رسانند. بدون شک اصلی ترین نقش در تجربه ارگاسم زنان را شریک جنسی آن ها بر عهده دارد.

لازم به ذکر است که ارگاسم در زنان به گونه های مختلفی رخ می دهد. بسیاری از زنان حتی با تحریک کلیتوریس و بدون انجام عمل دخول نیز ارگاسم را تجربه می کنند. این در حالی است که عده دیگر تنها از طریق دخول واژینال به اوج لذت جنسی می رسند. برخی دیگر نیز با استفاده از هر یک از این روش ها می توانند به نهایت لذت دست پیدا کنند. یکی از مهم ترین عوامل موثر بر ارگاسم در زنان نقطه جی می باشد. حال شاید از خودتان بپرسید نقطه جی کجاست؟ این نقطه چه تاثیری در رابطه جنسی و ارگاسم دارد؟

تزریق-ژل-به-نقطه-جی

آشنایی با نقطه جی و تاثیر آن بر ارگاسم

منظور از نقطه جی نقطه ای واقع شده در سقف واژن یا به عبارت دیگر ساعت 12 واژن می باشد که از داخل واژن دو سانتی متر فاصله دارد. لازم به ذکر است که این نقطه در مقایسه با سایر بافت واژن برجسته تر بوده و هنگامی که در طی رابطه جنسی فشرده می شود، موجبات ارگاسم زن را فراهم می سازد. این نقطه به دلیل برخورداری از نورون های عصبی فراوان دارای حساسیت بسیار بالایی است.

نقطه-جی

محل قرار گیری نقطه جی

تقویت نقطه جی با تزریق ژل و نحوه انجام آن

در مواردی برای این که فرد بتواند در طول رابطه جنسی به ارگاسم برسد، نیاز است نقطه جی تقویت شود. گفتنی است که بسیاری از زنان به دلایل گوناگونی موفق به تجربه ارگاسم نمی شوند که از جمله مهم ترین این عوامل می توان به اختلالات هورمونی، کاهش استروژن، یائسگی، خشکی واژن، زشتی ناحیه تناسلی مانند بزرگ بودن لابیا ها که جهت بهبود آن می توان به عمل لابیاپلاستی پرداخت،  و در نتیجه عدم اعتماد به نفس زنان، افزایش سن، عدم تمایل زن به برقراری رابطه، نزدیکی دردناک، خستگی و… اشاره کرد.

یکی از راه های تقویت نقطه جی به منظور دستیابی فرد به لذت جنسی تزریق ژل به نقطه جی است. بدین ترتیب حساسیت این نقطه افزایش یافته و برجسته تر می شود. تزریق ژل به نقطه جی و در نتیجه برجسته شدن آن زمینه ای را فراهم می سازد که فرد در هر پوزیشنی بتواند تحریک شده و به ارگاسم برسد.

تزریق ژل به نقطه جی حدود ده دقیقه زمان برده و با استفاده از بی حسی موضعی و توسط پزشک متخصص قابل انجام است.

مزایا و عوارض تزریق ژل به نقطه جی

بسیار دیده شده است که برخی افراد قبلا تجربه ارگاسم را داشته اند، اما پس از گذشت مدتی و به دلیل عواملی که پیش تر مورد بحث قرار دادیم، در حال حاضر نمی توانند به اوج لذت جنسی دست پیدا کنند. تزریق ژل به نقطه جی می تواند این حس از دست رفته را مجددا به فرد برگرداند. بدون شک تزریق ژل به نقطه جی همانند سایر روش های مشابه مزایا و معایب خاص خود را دارد. از جمله مهم ترین مزایای تزریق ژل به نقطه جی می توان به برطرف نمودن بی میلی جنسی، بهبود رابطه جنسی، افزایش اعتماد به نفس خانم ها در برقراری رابطه، برجسته شدن جی اسپات، افزایش تحریک پذیری این نقطه و… اشاره کرد.

گفتنی است که تزریق ژل به نقطه جی یکی از کم عارضه ترین و کم خطرترین روش ها برای بهبود ارگاسم می باشد. این کار نیازی به جراحی ندارد.

تقویت نقطه جی با تزریق ژل

ماندگاری طریق تزریق ژل به نقطه جی

لازم به ذکر است که ماندگاری تزریق ژل به نقطه جی تابع موارد گوناگونی است که از جمله مهم ترین آن ها می توان نوع ژل استفاده شده در این زمینه را نام برد. ژل های مورد استفاده در تقویت نقطه جی به سه دسته تقسیم می شوند در ادامه به معرفی و بررسی هر یک از این ژل ها خواهیم پرداخت.

ژل های موقت

این دسته از ژل ها ماندگاری چندانی نداشته و نهایتا سه ماه الی یک سال دوام بیاورند. اگر می خواهید از طریق تزریق ژل به تقویت نقطه جی بپردازید، استفاده از این نوع ژل ها را فراموش کنید.

ژل های نیمه موقت

وزارت بهداشت استفاده از ژل های موقت برای تقویت نقطه جی را تایید نموده است. این ژل ها در بدبینانه ترین حالت حدود دو سال و در خوشبینانه ترین حالت حدود پنج سال ماندگاری دارند. گفتنی است که امروزه بسیاری از پزشکان استفاده از ژل های نیمه موقت را برای مراجعان خود ترجیح می دهند.

ژل های دائمی

شاید برایتان جالب باشد بدانید که وزارت بهداشت استفاده از این نوع ژل ها را به منظور تقویت نقطه جی توصیه نمی کند. ژل های دائمی دارای ماندگاری پنج ساله بوده و می توانند زمینه ساز بروز عوارض خطرناکی گردند.

اقدامات لازم پیش از تزریق ژل به نقطه جی

اگر شما هم به آن دسته از افرادی تعلق دارید که قصد دارید به زودی اقدام به تزریق ژل به نقطه جی و تقویت این نقطه نمایید، لازم است با اقدامات لازم پیش از انجام این روش آشنایی داشته باشید. اگر داروی خاصی استفاده کرده و یا بدنتان به برخی داروها حساسیت نشان می دهد، این مورد را حتما با پزشک خود در میان بگذارید. در صورتی که از عفونت واژان رنج می برید، پیش از مراجعه برای انجام تزریق ژل به نقطه جی به درمان عفونت موجود بپردازید. به مدت 5 روز قبل و 5 روز بعد از عمل از مصرف داروهایی نظیر آسپرین خودداری نمایید و بدین ترتیب زمینه عملی موفقیت آمیز را برای خود فراهم سازید.

هم چنین لازم است بدانید که از آنجایی که این اقدام بسیار حساس است و کل زندگی فرد را تحت تاثیر قرار میدهد، بهتر است که جهت تزریق ژل به نقطه جی به بهترین متخصص زنان مراجعه نماید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =