مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

بوتاکس واژن

بوتاکس واژن

امروزه در خانم ها متاسفانه شاهد بروز و ظهور مسائل و مشکلات مربوط به واژن هستیم که بسیاری از خانم ها را درگیر خود کرده است. در این مقاله تمام مشکلاتی که ممکن است خانم های جوان با آن روبرو باشند و همینطور تمامی مزایا و نکاتی که روش بوتاکس واژن دارد را در مقاله سایت دکتر ماندانا اکبری بیان کرده ایم.

درباره تزریق بوتاکس به واژن:

 • آیا می دانستید بوتاکس واژن چه کاربرد هایی دارد؟
 • آیا می دانستید اگر مبتلا به بی اختیاری در ادرار هستید بوتاکس می تواند به خوبی مشکل شما را حل کند؟

به چه دلیل زنان واژن خود را بوتاکس می کنند؟

 1. برخی از زنان جوان پس از بارداری و زایمان در ناحیه واژن خود احساس گشادی می کنند و تصور دارند که واژن شان از لحاظ ارتجاعی حالت سابق را ندارد برای آن که همچون گذشته واژن به صورت اولیه برگردد می توانند تزریق انجام دهند.
 2. زنان مسنی هستند که در دوره یائسگی به سر می برند ولی علاقه دارند واژنی داشته باشند که زیبایی و کیفیت سابق را در روابط جنسی خود مجددا بدست بیاورد. به همین جهت بوتاکس بسیار می تواند در این زمینه به آنها کمک کند.
 3. برخی از زنان به سرعت پس از اولین زایمان، واژن شان دیگر نمی تواند رضایت جنسی همسرشان را جلب کند. بدین علت به متخصصین زنان مراجعه می کنند تا در جهت ترمیم واژن راهی را پیش پایشان بگذارد.

مزایای بوتاکس چیست؟

 این روش بسیار روشی مطمئن و ایمن است. یکی از دلایل قانع کننده برای این باور آن است که این روش سال هاست در اثر آزمون و خطا به درجه ای از پختگی رسیده است. اولا پزشکان بسیار در این حوزه ها توانمند شده اند و دیگر اینکه دانش و ابزار آلات بکارگیری این روش درمانی و زیبایی به بلوغ رسیده است. پس زنان به راحتی می توانند به این روش اطمینان کرده و در جهت رفع مشکل خود تحت نظارت متخصص زنان خوب استفاده کنند.

 

 1. روشی است که عارضه ای را در پی ندارد.
 2. در کوتاه ترین زمان بالاترین کیفیت و نتیجه را مشاهده می کنید.
 3. دوره استراحت و نقاهت پس از درمان بسیار زیاد نیست و در طول مدت زمان کوتاهی می توانید زندگی عادی و طبیعی خود را از پی بگیرید.
 4. زنانی که مشکل بی اختیار شدن ادرارشان را تجربه می کنند و این موضوع برایشان دردآور و عذاب دهنده است می توانند با روش بوتاکس از شر این موضع رها شوند.
 5. افزایش حجم در واژن خانم ها باعث می شود به زیبایی آن افزوده گردد و تحریک بیشتری را برای همسرانشان ایجاد کند.
 6. بوتاکس در کاهش درد پریودی نیز نقشی مثبت دارد.
 7. زنانی که متاسفانه از واژینیسموس در انزجار هستند می توانند برای رهایی از این درد به بوتاکس استفاده کنند.

نکاتی خواندنی در خصوص بوتاکس واژن

 ماندگاری بوتاکس برای زنان مختلف متفاوت است اما در حالت کلی بین دوماه تا چهار ماه دوام این روش زیبایی و ترمیمی گزارش شده است.

 1. برای انجام این روش بیهوشی عمومی برای کاهش درد استفاده می شود.
 2. بوتاکس از طریق سوزن های کوچکی انجام می شود که مقداری معین بوتاکس تزریق می شود.
 3. دو سه روز طول می کشد تا نتیجه بوتاکس را مشاهده کنید. پس از آن با بروز نتایج آن می توانید تا چهار ماه از رابطه جنسی خود بیشترین لذت را ببرید.
 4. برای انجام بوتاکس حتما با پزشکی متخصص مشورت کنید تا بهترین راهنمایی ها را دریافت کنید. سپس بعد از اگاهی های کامل می توانید تصمیم خود را بگیرید.
 5. هزینه بوتاکس با توجه به نوع بیماری یا مشکلی که قرار است رفع شود، و نیز میزانی که قرار است به فرد تزریق شود متفاوت است. ممکن است در عده ای میزان بوتاکس مورد نیاز بسیار زیاد باشد و در عده ای دیگر این میزان بسیار کمتر باشد.

پس در خصوص اگاهی از قیمت و هزینه مربوط به شخص خود شما بهتر است با پزشکی با تجربه مشورت کرده و از میزان هزینه آگاه شوید.

بوتاکس واژن چه عارضه هایی را در پی دارد؟

یکی از عوارضی که در پی بوتاکس پدید می آید بی اختیاری ادراری است که البته این عارضه موقتی است. و نیز مهم تر آنکه پزشک می تواند با مدیریت نواحی ای که قرار است بوتاکس تزریق شود از بروز این عارضه جلوگیری کند.

سخن پایانی

در پایان آرزو می کنیم که توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما همراهان عزیز قرار داده باشیم. زیرا که زیبایی و لذت جنسی بیشتر حق شماست. شما زنان این ملکت باید بتوانید در کسب رضایت همسرانتان موفق عمل کرده و ازین موضوع نهایت اعتماد به نفس و احساسات خوب را تجربه کنید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =