دکتر ماندانا اکبری / خدمات درمانی زنان / بهترین متخصص زنان در شرق تهران
مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

بهترین متخصص زنان در شرق تهران

همواره یکی از پرسش هایی که اغلب از سوی بسیاری از خانم های باردار شنیده می‌شود، این است که برای انجام روند درمانی خود به چه پزشکانی مراجعه کنند تا بدون نگرانی و دغدغه بتوانند اقدامات درمانی لازم را انجام دهند. در واقع پرسش اینها به این موضوع بازمی گردد که چه معیار هایی را باید در انتخاب بهترین متخصص زنان در شرق تهران مد نظر قرار داد تا بتوانیم با کمترین احتمال خطر، پروسه ی درمان را به وی بسپاریم و امید نتیجه ای مثبت را داشته باشیم. در این مقاله به ویژگی های یک دکتر زنان که بهترین از لحاظ تجربه و مهارت است، اشاره خواهیم داشت تا عزیزانی که در پی جستجوی یک دکتر خوب برای رفع مشکلات و به دنیا آوردن فرزندشان هستند، بتوانند از راهنمایی های لازم برخوردار باشند، زیرا فرآیند تشخیص و درمان بیماری های مربوط به زنان بسیار حائز اهمیت است.

ویژگی های بهترین متخصص زنان

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم انتخاب بهترین متخصص زنان جهت درمان یا انجام خدمات زیبایی از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند تاثیر بسیاری در روند درمانی و نتیجه عمل های زیبایی داشته باشد. اما سوالی که پیش میاید این است که بهترین متخصص زنان چه ویژگی هایی دارد؟

 در این بخش قرار است که برخی از ویژگی های مهمی که باید در هنگام گزینش پزشک لحاظ کنید را مطرح سازیم و توضیحاتی چند در ادامه هرکدام بیاوریم.

دانش و آگاهی

 دانش و سواد یکی از مهم ترین معیار هایی است که می توانید با توجه به آن میزان صلاحیت پزشک متخصص را درجهت سپردن روند درمانی به وی، بسنجید. در واقع تمامی پزشکانی که دست به اقدامات تشخیصی و درمانی می زنند باید در زمینه فعالیت خود تحصیلات آکادمیک داشته باشند.

این نکته را از این جهت بیان کردیم که کم نیستند کسانی که بدون هیچ دانش و سوادی دست به اقدامات درمانی می زنند که هیچ دانشی در آن زمینه ندارند. مثلا تصور کنید پزشکی عمومی گاها دست به جراحی های زیبایی مختلف می زند و مدعی است که می تواند در این زمینه کار و فعالیت داشته باشد.

مهارت و تجربه

 یکی از دیگر معیارهایی که به عنوان مکمل لازم و ضروری دانش و آگاهی محسوب می شود مهارت و تجربه پزشک است. در بسیاری از موارد در روند درمانی پزشکان با شرایطی کاملا خاص و استثنایی روبرو می شوند که دانش و آگاهی قبلی اینان هیچ کمکی برای تصمیم گیری نمی کند. در این موارد صرفا تنها چیزی که می تواند در تصمیمات اینان دخیل باشد و بهترین نتیجه را پدید آورد، تمامی تجربیاتی است که در طول درمان های قبلی و در طول سالیان بدست آورده اند. در این شرایط می توانند با اتکا به تجربه شان بهترین مسیر را انتخاب کنند.

 اخلاق حرفه ای و نیز رعایت بسیاری از ملاحظاتی که باید در طول درمان پزشک رعایت کند از بهترین ویژگی یک پزشک متخصص است. بسیارند پزشکانی که در طول درمان تمام توجه شان صرفا معطوف به انجام وظایف پزشکی شان است و تمام انرژی و تلاش خود را برای بهبودی بیمار بکار می گیرند. مسائل اقتصادی و حق الزحمه برای اینان آخرین موضوعی است که می اندیشند زیرا که حرفه شان را دوست دارند و آن را منبع کسب ثروت نمی دانند. کم نیستند تعداد پزشکانی با حداقل حق الزحمه بیشترین و مهم ترین خدمات پزشکی را برای هموطنان خود ارائه می دهند.

تعهد و وجدان کاری

 وجدان کاری این است که از ابتدا تا انتها اگر تلاشی می توانند برای درمان بیماران انجام دهند کمترین اجحاف در حق بیمار نداشته باشند و بیشتری تمر کز را برای کارشان مصروف دارند تا کمترین احتمال خطر برای جان بیمار وجود نداشته باشد. در مواردی مشاهده کرده ایم که پزشکانی دچار خطاهایی شده اند ولی از زیر بار مسئولیت آن خطا شانه خالی نگرده اند و این خطا را پذیرفته اند.

آپدیت اطلاعات پزشکی

متخصص زنان خوب، اطلاعات و روش های بروز را در اولویت کار خود قرار داده و برای درمان بیمار باید از بهترین روش بهره ببرد.

 ویژگی های مراکز، مطب ها و کلینیک هایی که در آن بهترین متخصص زنان فعالیت دارند:

حرفه ای بودن کادر اجرایی مرکز درمانی

بسیاری از اقداماتی که در پیش از درمان و یا در حین درمان انجام می شود باید کاملا دقیق و درست انجام شود تا کوچکترین اتفاقی رخ ندهد. مثلا اقداماتی نظیر پذیرش بیمار، و یا مسائل مالی که به عهده کارمندان مرکز درمانی است باید به درستی انجام شود تا هیچ اصطحکاکی بین کادر اجرایی و مراجعین ایجاد نشود.

 رعایت بهداشت و پاکیزگی محل معاینات و تمامی بخش های مرکز درمانی

قطعا محل درمانی باید عاری از هرگونه آلودگی ها و میکروب ها باشد. بدین منظور در تمامی مراکز درمانی اعم از دولتی و خصوصی کادری که وظیفه انجام نظافت و بهداشت مرکز را دارد تمام تلاش شان در این جهت است محل و نقاط مختلف محل درمانی کاملا پاکیزه باشد. زیرا که هرگونه آلودگی می تواند موجب وخیم شدن حال بیماران و مراجعین آنجا شود. مراکز درمانی از شلوغ ترین محل های عمومی هستند بر همین اساس در کوتاه ترین زمان میکروب ها و ویروس ها می توانند منتقل شوند و محلی که قرار بود درمان انجام شود تبدیل به مکانی می شود که به ایجاد بیماری کمک می کند.

رفتار مناسب پرسنل با بیماران و مراجعین

حتما پرسنل باید رفتاری آرام و صبورانه در پیش گیرند زیرا که بیماران و خانواده هایشان ممکن است در اثر مشکلات پیش آمده و استرس های ناشی از وضعیت بد جسمی رفتار هایی داشته باشند که مناسب نباشد. دراین زمان کادر درمان، پرستاران و پزشکان باید صبورانه این موضوعات را تحمل کنند و به آنها دلگرمی دهند.

چه زمانی و چرا باید به متخصص زنان مراجعه کرد؟

مشکلات و بیماری های زنانه از مسائلی نیست که از فروشگاههای اینترنتی دارو تهیه کرده و خودسرانه مصرف کنید و باید برای حل کامل مسئله به بهترین متخصص زنان و زایمان مراجعه فرمایید.

هنگامی که متوجه تغییرات ویژگی هایی در دستگاه تناسلی خود شدید، بی درنگ از بهترین متخصص زنان در شرق تهران مشاوره بگیرید.

 • تغییر رنگ ترشحات
 • افزایش ترشحات
 • اختلالات و بی نظمی قاعدگی
 • درد در ناحیه واژن
 • سوزش ادرار شدید
 • لکه بینی بعد از نزدیکی
 • درد و انقباضات شدید هنگام رابطه جنسی
 • لکه بینی در دوران یائسگی
 • قبل از اقدام به بارداری

بهترین متخصص زنان چه خدماتی را ارائه می دهد؟

بهترین دکتر زنان و زایمان می بایست توانایی تشخیص و درمان انواع بیماری ها زنان را داشته باشد. هم چنین انجام خدمات زیبایی زنان از خدمات اصلی بهترین متخصص زنان و زایمان است.

از جمله خدمات بهترین متخصص زنان عبارتند از:

درمان و تشخیص بیماری های زنانه

تشخیص و درمان بیماری های زنانه  نظیر عفونت واژن، تخمدان پلی کیستیک یا فیبروم رحم از اصلی ترین خدمات یک متخصص زنان است و عدم تشخیص صحیح و درمان نادرست می تواند مشکلات جدی را برای فرد ایجاد کند. به همین دلیل نیز توصیه می شود که جهت درمان و تشخیص این گونه از بیماری ها به بهترین متخصص زنان در شرق تهران مراجعه نمایید. 

تشخیص بیماری
لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی است در بین بانوان است که می تواند تاثیر بسزایی در زندگی زناشویی افراد بگذار. اما این نکته حائز اهمیت است که انجام این جراحی می بایست توسط پزشکی متبحر و با تجربه انجام شود تا از بروز عوارض جدی پیشگیری کند.


زایمان و مراقبت های دوران بارداری

انجام زایمان طبیعی و زایمان سزارین و هم چنین مراقبت ها و چکاب های دوارن بارداری از دیگر خدمات بهترین متخصص زنان است و شما جهت انجام این دسته از اقدامات می توانید به دکتر زنان مراجعه نماید.

مراقبت زایمان

تنگ کردن واژن

ممکن است افراد به دلیل افزایش سن یا زایمان های متعدد دچار گشادی واژن شوند و این مسئله  تاثیراتی منفی بر زندگی زناشویی افراد بگذارد. اغلب در این موارد انجام عمل تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی توسط بهترین متخصص زنان توصیه می شود. 

تزریق ژل و چربی

از دیگر راه های جوانسازی واژن، تزریق ژل و چربی است که از موثرترین نتایج آن رفع افتادگی و سستی پوست و عضلات نواحی مورد نظر به شمار می رود و در نوبه خود بسیار تاثیر گذار است. 

تزریق ژل و چربی

سفید کردن واژن

افرادی هستند که به صورت ژنتیکی پوستی تیره داشته و یه به مرور زمان ناحیه تناسلیشان بیش از سایر نواحی بدن تیره شده، به همین منظور نیز اغلب به این افراد توصیه می شود که از روش رفع تیرگی واژن با لیزر یا کربوکسی تراپی واژن استفاده کنند. 

آزمایش پاپ اسمیر بعد از ازدواج!

از زمانی که خانم ها ازدواج کردند، برای چکاپ دهانه رحم و پیشگیری از بیماری سرطان رحم، باید سالی یک بار آزمایش پاپ اسمیر انجام دهند و این کار تا سن 60 سالگی ادامه دارد. در گذشته علت شایع مرگ و میر میان بانوان نیز سرطان رحم بوده است که با افزایش سطح اطلاعات و معاینات سالیانه، آمار این بیماری بسیار کاهش یافته است. در صورت مشاهده توده های خوش خیم در آزمایشات، باید بهترین دکتر زنان برای فیبروم رحم را برگزینید و تحت نظر بمانید.

اهمیت انتخاب بهترین متخصص زنان 

دستگاه تناسلی زنان و رفع مشکلات زنانه جهت جلوگیری از مشکلات جدی نظیر نازایی یا کاهش اعتماد به نفس در رابطه زناشویی مسئله ای بسیار قایل اهمیت است. به همین منظور جهت درمان و انجام خدمات زیبایی می بایست به بهترین متخصص زنان مراجعه کرد.

عدم تخصص کافی، تجربه و مهارت در زمینه زنان و عمل های زیبایی زنان پزشک می تواند، موجب بروز مشکلاتی جدی و جبران ناپذیری برای فرد شود به همین دلیل توصیه می شود که در انتخاب متخصص زنان خوب دقت نمایید.

چرا دکتر ماندانا اکبری را انتخاب کنیم؟

دکتر ماندانا اکبری، متخصص زنان و زایمان و نازایی نفر برتر بورد تخصصی زنان در سال 1384 و پزشک متخصص نمونه سال هستند. ایشان دارای سابقه‌ای بیش از 15 سال و مهارت عالی در تشخیص نوع بیماری‌ هستند. یکی از برترین ویژگی ایشان صبوری و مهربانی است که با آرامش پاسخگوی سوالات نهفته ذهن بیمار هستند. اگر بدنبال بهترین متخصص زنان در شرق تهران هستید، دکتر ماندانا اکبری بهترین انتخاب می‌باشند.

دکتر ماندانا اکبری، متخصص زنان و زایمان و نازایی نفر برتر بورد تخصصی زنان در سال 1384 و پزشک متخصص نمونه سال هستند. ایشان دارای سابقه‌ای بیش از 15 سال و مهارت عالی در تشخیص نوع بیماری‌ هستند. یکی از برترین ویژگی ایشان صبوری و مهربانی است که با آرامش پاسخگوی سوالات نهفته ذهن بیمار هستند. اگر بدنبال دکتر زنان خوب در شرق تهران هستید، دکتر ماندانا اکبری بهترین انتخاب می‌باشند.

نتیجه گیری

 در انتها امیدواریم که مطالب ارائه شده بتواند راهنمای درستی برای عزیزان و خوانندگان این مقاله باشد. زیرا که گزینش پزشک و نیز مرکز درمانی از مهم ترین اقداماتی است که باید پیش از شروع روند درمان در نظر گرفته شود تا در طول درمان هیچ مشکلی بروز و ظهور نداشته باشد. در انتخاب بهترین متخصص زنان در شرق تهران، خانم دکتر ماندانا اکبری تامل نکنید.گاها مشاهده کرده ایم عده ای از افراد در میانه مسیر درمان به جهت عدم ارتباط گیری با پزشک نتوانستند ادامه مسیر درمانی را طی کنند و تصمیم به تغییر پزشک معالج داشته اند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

1 دیدگاه
 1. پرستو

  مرسی از توضیحات کامل شما

  پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *