دکتر ماندانا اکبری / جراحی های زیبایی زنان / گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی

خانم ها امروزه بسیار به زیبایی واژن و تناسب ظاهری ناحیه تناسلی خود اهمیت زیادی داده و در واقع استفاده از روش های زیبایی واژن را جزو محافظت و تکنیک های ایجاد سلامت ناحیه تناسلی می‌دانند. حال باید بپرسیم که گوشت اضافه چرا به وجود می‌آید؟ گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی را چگونه باید درمان کرد؟ آیا همه افراد بعد از جراحی لایبپلاستی دچار گوشت اضافه می‌شوند؟ در این مقاله در ارتباط با پیدایش گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی صحبت خواهیم کرد و تمام جزئیات را ذکر می‌کنیم.

آیا گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی ایجاد می‌شود؟

شما با خواندن مقاله لابیاپلاستی متوجه می‌شوید که این روش زیبایی چقدر ایمن و بی خطر است البته اگر توسط بهترین جراح لابیاپلاستی انجام شود. عوارض لابیاپلاستی آنچنان که تصور می‌شود، نیست و دارای عوارض بسیار خفیفی است که ممکن است شما با کوچکترین تکنیک زیبایی غیر تهاجمی نیز به آن ها دچار شوید. در واقع داشتن درد و کبودی از موارد طبیعی هستند که جای هیچ نگرانی را برای افراد ندارند. اما با این حال برخی از بانوان به مطب دکتر ماندانا اکبری مراجعه دارند و اظهار دارند که به عنوان مثال چندین ماه قبل توسط دکتری لابیاپلاستی انجام داده اند اما اکنون با گوشت اضافه در این ناحیه رو به رو شده اند. باید این مورد را بدانید که این عارضه چیزی نیست که به همین سادگی رخ دهد اما اگر این تکنیک توسط یک جراح بی مهارت و بی تجربه انجام گیرد، قطعا فرد همچین مشکلاتی را تجربه می‌کند و حتی ممکن است که با چالش های بیشتر نظیر ورم بعد از لابیاپلاستی و …. مواجه شود.

گوشت اضافع بعد لابیاپلاستی

درصد پیدایش گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی برای همه افراد به یک شکال نیست و گاهی این مشکل به قدری است که شخص را واقعا دچار اذیت و آزار می‌کند. پوست بسیاری از افراد کلوئید ساز بوده و این مورد عامل اصلی گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی خواهد شد. شما برای انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی دقت کافی را بکار بگیرید تا بعد از انجام جراحی به این موارد دچار نشوید.

بهتر است که قبل از انجام لابیاپلاستی، ذهن خود را در رابطه با این موارد آشفته نکنید زیرا اگر بهترین متخصص زنان را برای جراحی های زیبایی مرتبط با ناحیه تناسلی خود انتخاب کنید، دیگر دچار چنین عوارضی نخواهید شد. همچنین مراقبت های بعد از لابیاپلاستی یکی از مسائل مهمی هستند که سبب می‌شوند تا عوارض این جراحی کاهش یافته و گوشت اضافه در جای بخیه ها به وجود نیاید.

درمان گوشت اضافه بعد از جراحی لابیاپلاستی

شما باید حتما مدتی بعد از انجام لابیاپلاستی به پزشک خود مراجعه کنید تا بررسی های لازم برای شما صورت گیرد. گوشت اضافه یکی از مواردی است که معمولا توسط جراحان نابلد رخ می‌دهد اما باید با مشاهده همچین موردی حتما فورا به بهترین جراح لابیاپلاستی مراجعه نمایید. معمولا پزشکان برای اینکه در نواحی بخیه جای اسکار و کوچکترین گوشت اضافه ای به وجود نیاید، با دقت بسیار زیادی به انجام بخیه بعد از لابیاپلاستی می‌پردازند. همچنین شما باید از پماد آنتی بیوتیکی که پزشک تجویز میکند به خوبی استفاده کنید. شما نباید به طور خودسرانه پماد های ضد بافت اسکار را استفاده کنید زیرا برخی از آن ها اصلا نباید بر گوشت اضافه ناحیه لابیا ها برخورد داشته باشند.

گاهی مقدار گوشت اضافه انقدر زیاد است که جراح ناچار می‌شود تا با یک عمل سرپایی آن را حذف کند. این جراحی معمولا نیازی به بستری ندارد و همه افراد بعد از انجام آن به منزل بازگشته و دوران استراحت خود را شروع میکنند. بعد از انجام این عمل سرپایی نیز باید حتما از پماد آنتی بیوتیک استفاده شود.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *