دکتر ماندانا اکبری / جوانسازی واژن / آیا لابیاپلاستی بدون جراحی امکان پذیر است؟
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

آیا لابیاپلاستی بدون جراحی امکان پذیر است؟

لابیاپلاستی بدون برش چگونه انجام می‌شود؟ آیا این تکنیک واقعا وجود دارد؟ چگونه بدون انجام جراحی، لابیاهای خود را کوچک کنیم؟ بسیاری از خانم ها با نام جراحی دچار هراس می‌شوند اما علاقه دارند که لابیاهای بزرگ خود با پوست افتاده را بهبود بخشند. در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد لابیاپلاستی بدون جراحی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

لابیاپلاستی بدون عمل جراحی

حتما شما هم با خود فکر می‌کنید که بدون انجام برش ها و کوچک کردن پوست این ناحیه، چگونه می‌توان از شر این پوست های اضافی رهایی یافت؟ شاید شما هم در مطب دکتر زنان نام دستگاه پلاسما پلکسر را شنیده باشید. این دستگاه قطعا کارایی جراحی کوچک کردن لابیاها را نخواهد داشت زیرا فقط قابلیت جمع کردن پوست بعد از چندین جلسه را دارد. یعنی اگر دارای لابیاهای اضافی و بزرگ هستید، به حذف و ترمیم زیبای آن ها با این دستگاه فکر نکنید و سعی کنید که با انجام عمل لابیاپلاستی بهترین نتیجه را برای خود رقم بزنید و در یک جلسه این کار را به اتمام برسانید. دستگاه پلاسما پلکسر به طور کلی برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد و پوست هایی که بر روی هم تجمع و چروک ایجاد کرده اند، را به مرور زمان بهبود می‌بخشد.

لابیاپلاستی بدون جراحی

معایب لابیاپلاستی بدون جراحی

نتایج روش های بدون جراحی به جهت حذف و برداشتن پوست های اضافی لابیا، کاملا موقتی بوده زیرا درواقع فقط چروک های این نواحی از پوست را از بین می‌برند و تاثیری در کوچک شدن لابیاماژور ها ندارد. هزینه این روش به دلیل اینکه چندین جلسه برای اخذ نتیجه نیاز دارد، تقریبا زیاد است و تصور نداشته باشید که کمتر از عمل جراحی برای شما خواهد بود و همچنین در نظر داشته باشید که مدت زمان طولانی را صرف می‌کنید و در نهایت ناچار هستید تا مجدد به انجام این جراحی بپردازید. برای مشاوره صحیح در مورد انتخاب نوع این تکنیک به بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران مراجعه کنید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *